Kas iš tikrųjų yra CRM?

Apsilankę daugelyje internetinių svetainių ar pasinaudoję Google paieška jūs rasite daug straipsnių kaip programinė įranga gali būti panaudojama santykių su klientais valdymui. Tačiau ar dauguma šių straipsnių gali jus informuoti apie tai, kas iš tikrųjų yra santykių su klientais valdymas ir kaip tai veikia? Vis dėlto, jau yra nustatyta kas iš tikrųjų yra santykių su klientais valdymas ir kaip tai gali būti naudinga jums – galutiniam klientui.

Kas yra priedanga?

Kai žmonės, dirbantys programinės įrangos industrijoje pradeda kalbėti apie priedangą, jie tai įvardija kaip technologiją, egzistuojančią internete, o ne duomenų bazėse, kurios yra prieinamos tik per kompiuterinę programą. Ši priedanga leidžia gauti informaciją visur, kur tik yra interneto ryšys, informacija yra atnaujinama realiuoju laiku ir prieinama daugelyje pasaulio šalių.

Pasitelkiant šią technologiją, buvo sukurtos programos, naudojamos santykių su klientais valdymui, atnaujinančios svarbius duomenis, reikalingus įmonėms, realiuoju laiku.

Kaip priedanga veikia santykių su klientais valdymą?

Kaip jau buvo kalbėta anksčiau, ši technologija yra prieinama bet kur, kur tik yra interneto ryšys. Dauguma šios technologijos sprendimų leidžia racionalizuoti tam tikrus procesus, susietus su klientais (bendravimą elektroniniu paštu, telefono skambučius). Įvairios programos yra atnaujinamos realiuoju laiku, tad verslo savininkai bei žmones aptarnaujantis personalas gali sužinoti visą svarbią informaciją apie savo klientus – sąskaitas, mokėjimų istorijas, informaciją apie gaminius.

Įdomios yra ir virtualios CRM sistemos, nes jomis pasinaudoti galima ne tik būnant biure. Tokia technologija yra labai saugi, veikia tik saugiuose serveriuose, tad yra labai sudėtinga sutrikdyti šios technologiją veikimą. Žinodami, kad informacija yra saugi, vartotojai gali jaustis ramiai.

Technologija yra sukurta taip, kad vartotojai turėtų galimybę sužinoti informaciją, reikalingą verslui, realiuoju laiku. Toks sprendimas yra ypač naudingas bendrovėms, kurios kai kuriuos sprendimus gali priimti tik tuomet, kai žino tikslią informaciją. Jeigu jūs ieškote gertos programinės įrangos, kuri patobulintų santykių su klientai valdymą, rinkitės šią technologiją – jūsų klientai bus jums už tai dėkingi.